ERP tanácsadó, SAP B1 és/vagy SAP Business ByDesign modulszakértő (Magyarország)

Partnerünk egyike a legdinamikusabban fejlődő informatikai vállalatoknak. 1990-es megalakulása óta számos területen bizonyította szakértelmét, melynek folyamatos gyarapítására mindig is kiemelt figyelmet fordított. Partnerünk célja, hogy teljes körű informatikai támogatást nyújtson a hazai vállalatoknak ahhoz, hogy hatékonyságukat növelve megfeleljenek a gazdasági kihívásoknak, erősítsék piaci pozíciójukat, valamint eredményesen vehessék fel a versenyt konkurenseikkel.

ERP tanácsadó, SAP B1 és/vagy SAP Business ByDesign modulszakértő

Feladatok

  • Vállalati rendszerek, alkalmazások, ERP bevezetésében, támogatásában jártas (szenior, medior) és gyorsan tanulni vágyó (junior) szakembert keresünk.
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP B1, SAP Business ByDesign) bevezetésének koordinálása és támogatása elsősorban a KKV és a középvállalati szektorban.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség műszaki, gazdasági vagy informatikai területen
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer (SAP B1, ByDesign) bevezetésében, rendelkezel IT affinitással
  • Jó kommunikációs készség, nagy munkabírás
  • Angol nyelv ismerete

Előny

  • SAP Business One vagy SAP Business ByDesign ismerete
  • Felhőalapú informatikai rendszer ismerete, a területen szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • 32 éve fennálló stabil és biztonságos vállalalt
  • Piacképes tapasztalatodnak megfelelő juttatási csomag
  • Távmunka, Rugalmas munkaidő
  • Felhős megoldásokban konvergáló saját fejlesztésű ERP rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok, a világ élvonalába tartozó vállalatok és a legkorszerűbb technológiák megismerése