Értékbecslő (Budapest)

Partnerünk közel 30 éve jelen van a hazai kereskedelmi ingatlanpiacon. Meghatározó szerepet tölt be a tanácsadók világában magas minőségű és választékos szolgáltatásainak köszönhetően. Értékbecslő kollégát keresünk bővülő csapatukba, aki szakértelmével és a szakma iránti elköteleződéssel hozzájárul majd a csapat eredményességéhez.

Értékbecslő

Feladatok

Munkakörhöz kötődő feladatok:

  • Komplex vagyonértékelési- és tanácsadói feladatok elvégzése;
  • Együttműködés a tanácsadói kollégákkal;
  • Reklamációkezelés, problémamegoldás;
  • Kereskedelmi ingatlan értékbecslésének folyamata;
  • Értékbecslési riportok készítése Excelben.

Követelmények

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú közgazdasági és /vagy műszaki végzettség vagy ingatlanszakértői posztgraduális diploma;
  • Határozott, ambiciózus, kiváló fellépés és fejlett kommunikációs készség;
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás;
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Számítástechnikai ismeretek (Office: haladó excel);
  • Saját gépkocsi;
  • Ingatlanpiacon szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Amit kínál a cég:

  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség: home office és irodai munkavégzés;
  • Anyagi megbecsülés;
  • Jól megközelíthető, A+ kategóriás irodaház modern irodaterek;
  • Piacon jól ismert és elismert, szakmailag magas színvonalú cég, stabil háttér;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Erős szakmai és támogató, informális légkör.

Budapest