Értékesítés műszaki támogatása (Budapest)

Az Energrade Kft. szoftvertermékeinek, megoldásainak bemutatása, értékesítésének műszaki támogatása

Az ENERGRADE Kft. energia és gazdálkodási menedzsment szoftverfejlesztő vállalkozás. Megoldásaink innovatívak és a legkorszerűbb technológiákon nyugszanak, így az egyszerű és az összetett energiagazdálkodási problémák megoldására is alkalmasak.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás
  • az Energrade szoftvertermékek, megoldásaink bemutatása, értékesítésének műszaki támogatása
  • meglévő és jövőbeli ügyfeleink igényeinek figyelemmel kísérése és folyamatos támogatása
  • projektfigyelés, a projektek műszaki támogatása
  • egyéb adminisztratív feladatok, beszámolók készítése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • legalább középfokú informatikai végzettséggel rendelkezel
  • van már legalább 1-3 év IT/műszaki támogatásban szerzett szakmai tapasztalatod
  • felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Microsoft kliens/szerver alapszintű ismerettel rendelkezel
  • informatikai hardverek, hálózati eszközök, tűzfalak, routerek ismeretével rendelkezel
  • informatikai hálózati megoldásokat ismered (VPN hálózati eszközök konfigurálása, jogosultságok)
  • ha a műszaki, elektronikai területek nem csak a munkád, hanem a hobbid is
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezel
  • képes vagy és szeretsz is önálló, precíz munkavégzésre

Előnyt jelent, ha:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök és informatikai végzettség)
  • ismered a SCADA szoftver iparágat és a folyamatirányítást
  • van már hasonló iparágban szerzett több éves tapasztalatod
  • angol nyelvismeret

Amit munkádért cserében kínálnak:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikusan fejlődő, de családias kisvállalati környezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14. (Lurdy Ház)

  • magyar nyelvű önéletrajz elküldése a bérigény megjelölésével

Budapest