Értékesítés támogató mérnök (Fejér megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK

(16-0786)

pozícióba.

Feladatok

  • Termékekkel kapcsolatos műszaki értékesítési támogatás nyújtása ügyfelek részére,
  • Ügyfelek igényeinek megismerése,
  • Külföldi kollégákkal történő együttműködés,
  • Szerződések felülvizsgálata,
  • Pneumatikus, elektromos és hidraulikus vezérlőrendszerek fejlesztése,
  • A projekt menedzsmentjének és a dokumentáció ellenőrzésének támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol és francia nyelvtudás,
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előny,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Cafeteria, éves bónusz, egyéb juttatások,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye

Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-0786-os referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu