értékesítési asszisztens (Budapest)

Nagykereskedésünkbe keresünk adminisztratív feladatok ellátására alkalmas kollégát.

Cégünk Magyarország egyik legrégebbi, nívós ékszerüzlet hálózataként több, mint három évtizede dolgozik azon, hogy valódi értéket és minőséget képviselő termékeket kínáljon vásárlóinak. 14 üzletünkben, több, mint 60 munkavállalónk dolgozik minden nap azon, hogy ne csak az ékszer, de az ékszervásárlás is valódi élmény legyen.

Munkatársat keresünk kereskedelmi asszisztens pozícióra!

Ha szeretnél családias cégünk csapatának tagja lenni, az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Kapcsolattartás az üzletvezetőkkel

  • Heti elszámolás

  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel

  • Tolmácsolás a kollégáknak, ha szükségük van rá

  • Termékeink rendszerbe vitele, beárazása

  • Beérkező számlák rendezése és archiválása

  • Trillion (szakmai program) használata

  • Üzletek támogatása leltározás során

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szereted az adminisztratív feladatokat

  • biztonsággal kezeled az Microsoft Office programokat (Word, Excel)

  • van B kategóriás jogosítványod

  • legalább középfokú szinten beszélsz angolul

  • kommunikatív, nyitott személyiség vagy

  • pályakezdőként is szívesen látunk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • van adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatod

  • önállóan és csapatban is megállod a helyed

  • segítőkész vagy és precíz

  • szereted a lendületes, változatos munkanapokat

  • szereted az ékszereket

Érdemes hozzánk csatlakoznod, mert:

  • Szép munkakörnyezetben dolgozunk

  • Kis csapatban, családias hangulatban telnek a napjaink

  • Versenyképes a fizetésünk

  • Hosszú távon számíthatuk a cégre

  • Támogatást és megbecsülést kapunk

Budapest