Értékesítési és üzletfejlesztési specialista (Miskolc)

Értékesítési és üzletfejlesztési specialista

Leírás

Miskolcon lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Új potenciális piacok és ügyfelek felkutatása és megkeresése, elsősorban az EU-területén
  • Az értékesítési bevétel és a jövedelmezőség növelése új üzletek felkutatásával
  • Potenciális ügyfelek felkeresése
  • A termelési képességek népszerűsítése a leendő és meglévő ügyfelek felé
  • Az ügyfelekkel való üzleti kapcsolat erősítése gyakori személyes és online találkozókkal
  • Kereskedelmi árajánlatok számítása és kiajánlása
  • Üzleti vásárok, B2B találkozók, ipari rendezvények látogatása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat - értékesítés, üzletfejlesztés, ügyfélszolgálat, marketing stb.
  • Tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli kommunikáció angol és magyar nyelven
  • Képesség az egyéni munkavégzésre és a feladatok nyomon követésére
  • Gyors, nyitott és logikus gondolkodásmód
  • Előny a német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc