Értékesítési gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021113) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítési gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021113)

Partnerünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Az autók kiválasztásától a műszaki szolgáltatásokon és a kárrendezésen át az online bejelentésig mindenről gondoskodik Ügyfelei számára.

Feladatok:

  • A partnereinktől és különböző értékesítési csatornákról érkező megkeresések koordinálása, nyomon követése
  • Bejövő hívások fogadása potenciális ügyfelektől, információnyújtás (szolgáltatásunkról, termékeinkről, gépjármű modellekről)
  • Az ügyféligények és információk alapján árajánlat készítése, majd nyomonkövetése
  • A teljes értékesítési folyamat koordinálása a megkereséstől az ügyfél bekötéséig
  • Szoros együttműködés a Partneship Manager-rel
  • Hitelminősítések elindítása, KYC folyamatok nyomonkövetése
  • Szerződések előkészítése
  • Riportok készítése az ügyfelekkel folytatott megbeszélésekről
  • Heti megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Meggyőző, határozott, reál beállítottságú és analitikus gondolkodású személyt keresünk
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Írásban és szóban is erős kommunikációs készség
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest