Értékesítési képviselő (Budapest)

Nemzetközi hátterű, piacvezető, Magyarországon kereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk tapasztalt értékesítési képviselő kollégát.

Értékesítési képviselő

Feladatok

  • Értékesítés növelése új és meglévő értékesítési csatornákon keresztül
  • Kijelölt disztribútorok értékesítési erejének támogatása
  • Meglévő és potenciális ügyfél láncok támogatása saját szegmensen belül
  • Ügyfélinformáció nyújtása értékesítési vezető részére területi értékesítési tervhez
  • Rendszeres ügyféllátogatások

Követelmények

  • Területi képviselőként szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű szakmai végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Tanulási képesség (értékesítési menedzseri szint potenciális eléréséhez)
  • Magabiztos, pozitív jellem
  • Ügyfélorientált, rugalmas, fiatalos személyiség
  • Északkelet-magyarországi lakóhely

Amit kínálunk

  • Alapbér + bónuszok
  • Céges autó
  • Tablet
  • Képzések

Munkavégzés helye

Eger

Budapest