Értékesítési képviselő (Szigetszentmiklós)

Értékesítési képviselő

Leírás

1 műszak Szigetszentmiklóson!

Dolgoztál már értékesítési területen? Jártass vagy a gépipari szolgáltatásokban? Kiterjedt országos kapcsolatrendszerrel rendelkezel a területen?

Szuper! Akkor rád van szükségünk! Szigetszentmiklósi partnerünk értekésítési képviselő kollégát keres.

Itt biztosan jól fogod magad érezni! A hangulat, a csapat kiemelkedő! Kell ennél több, ahhoz hogy gördülékeny és hatékony legyen a munkavégzés?

Feladatok

  • Értékesítési folyamat teljes körű ellátása,
  • Új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása, üzletbe forgatása,
  • Külföldi partnerekkel közös projektek kidolgozása és megvalósítása,
  • Az üzletág stratégia meghatározása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, támogatása.
  • A mateco értékesítési képviselete Közép Magyarországon (Pest megye)
  • Az ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás, az igények felmérésétől a megvalósulásig.

Elvárások
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • Számítógépes rendszerek ismerete (pl.: MS Office),
  • Gépipari szolgáltatásokban való jártasság,
  • Középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Előny:
  • Kiterjedt országos kapcsolatrendszer a területen,
  • Vevőközpontú, pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Szakmai tréningek,
  • Motiváló juttatási csomag,
  • Fejlődési- és karrier lehetőség,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.

Munkarend: 1 műszak

Helyszín: Szigetszentmiklós

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós