Értékesítési képviselő (Kecskemét)

Ügyfelünk részére Munkatársat keresünk

Értékesítési képviselő

munkakörben a Kecskemét telephelyünkre

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Vevőközpontú, pozitív, rugalmas vagy és szereted a szakmai kihívásokat, érdekelnek vagy jártas vagy a gépipari szolgáltatásokban és rendelkezel targonca bérbeadásában szerzett tapasztalattal az angolod aktív és legalább középfokú, ismered és kezeled a számítógépes rendszereket (pl.MS Office), jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, van B kategóriás jogosítványod, fontos számodra a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.
  • Az építőipari jártasság és emelőgépekre vonatkozó ismeret előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Rád:

  • A mateco értékesítési képviselete Közép Magyarországon (Pest megye) Az ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás, az igények felmérésétől a megvalósulásig.
  • Új üzleti lehetőségek, partnerek, projektek feltérképezése és üzletbe fordítása.
  • Az értékesítési folyamat nyomonkövetése megoldás fókusszal és rendszerszemlélettel.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Szakmai tréningek.

Kecskemét