Értékesítési képviselő (Budapest)

Flottaértékesítéssel foglalkozó, stabil hátterű magyar vállalathoz keresünk Értékesítési képviselőt.

Ha van már tapasztalatod flotta értékesítésben, vagy B2B területen kiemelt ügyfélkapcsolatokkal rendelkezel, jelentkezz!

Értékesítési képviselő

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek megkeresése
  • Saját ügyfélkör kialakítása
  • Ügyfél találkozók és tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés

Követelmények

  • Üzletfejlesztésben és stabil ügyfélbázis kialakításában szerzett szakmai tapasztalat
  • B2B szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Flottaértékesítésben szerezett tapasztalat előny
  • Pro-aktív értékesítői attitűd
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, plusz bónusz lehetőség
  • Céges autó
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest