Értékesítési képviselő (Budapest)

Mi a Mobile Online Kft. több mint 15 éves stabil jelenléttel az elektronikus egyenlegek és a digitális fizetési piacon, keressük új motivált csapattagunkat az alábbi pozícióba:

Értékesítési képviselő

Feladatok

  • a közösen kidolgozott sales stratégia végrehajtása
  • új ügyfelek felkutatása
  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • szerződéskötések előkészítése és lebonyolítása
  • értékesítési jelentések készítése

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • középiskolai végzettség
  • MS Excel és Word szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • határidők betartása

Plusz pont lenne, ha rendelkeznél telekommunikációs cégnél szerzett értékestői vagy ügyfélkapcsolati tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • kellemes, családias, zöldövezeti munkahelyi környezet
  • fix bejelentett alapbér + teljesítmény arányos, kiemelt jutalék
  • mobiltelefon
  • hosszú távú egzisztencia lehetősége
  • munkavégzéshez céges autó

Önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel küldd el kérlek. Amennyiben kérdésed lenne, azt is itt tudod feltenni. Várjunk jelentkezésed!

Budapest