Értékesítési Képviselő (Vecsés)

Tapasztalt ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐT keresünk nemzetközi partnerünk részére, amely piacvezető szerepet tölt be a speciális szakértelmet igénylő áruk tengeri, légi és közúti szállítmányozásában. Folyamatosan bővülő logisztikai és szállítmányozási szolgáltatásokkal testreszabott megoldásokat nyújt az egyre növekvő partnerkör részére.

Értékesítési Képviselő

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Új potenciális partnerek felkutatása, piaci lehetőségek felkutatása
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak pontos ismerete és értékesítése
  • Szerződéskötés, kiadott ajánlatok nyomon követése
  • A vállalat árképzési rendszerének, elveinek és szabályainak kialakításában történő aktív részvétel
  • Az árképzési rendszer folyamatos felülvizsgálata az ügyfél elvárások és a piaci trendek figyelembevételével
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vevői igények, lehetőségek felmérése és összehangolása cégünk szolgáltatásaival
  • A piaci információk és versenytársak monitorozása

Követelmények

  • Magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Szállítmányozási és értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Microsoft Word és Excel rutinos napi használata
  • Vállalatirányítási rendszer önálló használata
  • Aktív használatban lévő B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás, változatos munkakör és nagyfokú önállóság
  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú, magas szintű szakmai támogatást nyújtó csapat
  • Szakmai fejlődés, folyamatos képzési lehetőségek
  • Fiatalos, modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés