Értékesítési képviselő (targonca üzletág) (Szigetszentmiklós)

Ügyfelünk rézére munkatársat keresünk

Értékesítési képviselő (targonca üzletág)

munkakörben a Szigetszentmiklós telephelyünkre angol nyelvtudással

Ön az ideális jelölt, ha:

  • vevőközpontú, pozitív, rugalmas, és szereti a szakmai kihívásokat,
  • tapasztalata van targonca bérbeadásában,
  • kiterjedt országos kapcsolatrendszerrel rendelkezik a területen,
  • ismeri és kezeli a számítógépes rendszereket (pl.MS Office),
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • tárgyalóképes angol tudással rendelkezik,
  • fontos Önnek a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

A következő feladatok várnak Önre:

  • a meglévő ügyfélkör kezelése, támogatása,
  • az értékesítési folyamat végig követésé - megoldás fókusszal és rendszerszemlélettel,
  • új üzleti lehetőségek, partnerek, projektek üzletbe fordítása,.
  • a kereskedelmi vezetővel az üzletág stratégia meghatározása,
  • kiemelt külföldi partnerekkel közös projektjeink kidolgozása és megvalósítása.

Ajánlatunk:

  • Szakmai tréningek.
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag.
  • Szakmai kihívások, fejlődési- és karrier lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
Szigetszentmiklós