Értékesítési munkatárs (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Az Esztergomi Turisztikai Nonprofit Kft.

értékesítési munkatársat

keres

Új munkatárs feladatai:

  • Értékesítés adminisztratív és napi munkájának a támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel
  • Értékesítési vezető és ügyvezető felé riportálás
  • Programszervezés
  • Értékesítéssel kapcsolatos dokumentumok rögzítése, nyilvántartása, rendszerezése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfél adatbázis karbantartása
  • Árajánlatok elkészítése, iktatása
  • Alkalmanként akár ügyfelekkel való találkozás irodán kívül

Amit elvárunk:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. egy idegen nyelv aktív ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Értékesítési szemlélet
  • Képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Turizmusban szerzett tapasztalat
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.

Esztergom