Értékesítési munkatárs (medical területen) (Kaposvár)

Partnerünk a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő német vállalat magyarországi leányvállalata. Az
orvostechnikai üzletágban már több, mint 130 éve jelen vannak orvosi- és biztonságtechnikai termékeik gyártásával és forgalmazásával. Bővülő csapatukba keresünk az intenzív és aneszteziológia területén kopó- és fogyóanyagok értékesítésében jártas szakembert, dél-nyugat magyarországi lefedettséggel.

Értékesítési munkatárs (medical területen)

Feladatok

  • Folyamatos együttműködés a meglévő partnerekkel, partnerlátogatások lebonyolítása
  • Új piaci lehetőségek és partnerek felkutatása
  • Árajánlatok összeállítása, megrendelések kezelése és nyomon követése
  • Részvétel szakmai konferenciákon és kiállításokon
  • Ellátandó terület: Dél-nyugat Magyarország (Pécs, Szekszárd, Nagykanizsa, Kaposvár, Székesfehérvár)

Követelmények

  • Orvostechnikai / kórházi szektorban, kopó- és fogyóanyagok értékesítése területén szerzett tapasztalat
  • Intenzív és aneszteziológia szakterület ismerete
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi / műszaki /egészségügyi területen)
  • Magabiztos, aktív angol nyelvismeret
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, határozott attitűd, önállóság
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Komplex juttatási csomag
  • Vállalati autó  - magánhasználatra is
  • Melegétkezési hozzájárulás
  • Teljesítménybónusz
  • Heti 2 nap home office
  • Fiatalos, támogató, összetartó csapat
  • Megbízható, nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár