Értékesítési tanácsadó (Budapest) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Jelentkezz csúcskategóriás, prémium háztartási készülékek és kereskedelmi berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk II. kerületi csapatába Értékesítési Tanácsadóként.

Értékesítési tanácsadó (Budapest)

Feladatok

  • Vásárlók üdvözlése a Miele Experience Centerben a mindenkori Miele sztenderdek szerint, igényük felmérése és tanácsadás a megfelelő termékekkel, felhasználásuk módjával kapcsolatosan
  • Termékelőnyök és a termékek működésének bemutatása az üzletekben
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás, ajánlatok készítése, azok követése és rendeléssé konvertálása
  • Kiadott ajánlatok nyomon követése és azok státuszának rögzítése a nyilvántartásokban
  • Bejövő ügyfélmegkeresések kezelése
  • Vásárlói és érdeklődői adatgyűjtés, adatbázis építés
  • Termékek csatolt értékesítése (upsell&cross sell)
  • Pénztárgépkezelés, nyitási és zárási feladatok ellátása

Követelmények

  • ügyfélorientált attitűd és értékesítői szemléletmód
  • felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • 1-2 év tapasztalata hasonló pozícióban (B2B, retail értékesítés)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség, igényes megjelenés
  • Előny:
    • SAP ismeret
    • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria juttatás (próbaidőt követően),
  • éves és negyedéves bónusz
  • munkábajárási támogatás, BKV bérlet biztosítása
  • All You Can Move sportpass
  • céges laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest