ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (Pest vármegye)

PSP®

International

PSP Siklóssy és Partner Kft.

Megbízónk egy ismert nemzetközi vállalat, mely az építőipar számára gyárt innovatív cink- és réztermékeket. Számára keresünk

Értékesítési vezetőt

(Magyarország, Románia, Bulgária, Szerbia - Home Office, angol)

Főbb feladatai:

Ügyfélszerzés, promóció és technikai segítségnyújtás (az idő 85%-a)

  • A beérkező megkeresések és a folyamatban lévő projektek kezelése, tervezési segítségnyújtás és technikai támogatás nyújtása.
  • Árajánlatok készítése, tárgyalások partnerekkel és a projektek nyomon követése.
  • Építészekkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel és bádogosokkal tartja a kapcsolatot a piaci trendek elemzése és az üzleti lehetőségek azonosítása érdekében.
  • Reklamációk kezelése, műszaki dokumentáció karbantartása és az ügyfelek elégedettségének biztosítása.
  • Műszaki cikkek írása és előadások tartása szakmai rendezvényeken.
  • A cink- és réztermékek értékesítésének felügyelete Magyarországon, Romániában, Bulgáriában és Szerbiában.
  • A vállalat működési célkitűzéseivel összhangban lévő helyi piaci stratégiák kidolgozása és végrehajtása.
  • A jövedelmezőség és a pénzügyi eredmények biztosítása az adott országokban.
  • Új partnerkapcsolatok kialakítása és a meglévők kezelése, beleértve a magyarországi raktár- és szervizpartnert.
  • Helyszíni szemlék és a projektek dokumentálása a minőség és a megfelelőség biztosítása érdekében.

Marketing és kommunikációs menedzsment (az idő 15%-a)

  • A márka védelme és népszerűsítése a helyi piacokon.
  • Együttműködés a német marketingcsapattal a költségvetés tervezésében és a digitális marketingtevékenységekben.
  • Havi piaci jelentések készítése.

Ideális pályázónk olyan mérnök/építész, bádogos, vagy értékesítési szakember, aki több éves tapasztalatot szerzett az építőanyag kereskedelemben, vagy fémburkoló iparban és releváns kapcsolatrendszerrel rendelkezik. Jártas az MS Office, Adobe programok, C4C és DWG rajzok használatában. Az angol nyelvtudás elengedhetetlen. Időnkénti utazások a régióban és Németországba a pozíció részét képezik.

Kulcspozíció a cégcsoporton belül.
Dinamikus és támogató környezet, szakmai fejlődési lehetőségekkel.
Előremutató vállalat, amely elkötelezett az innováció és a kiválóság mellett.

Fényképes angol nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 19366. pályázati számra hivatkozva várjuk.