Értékesítési vezető (Budapest)

Szivattyúkereskedelmi cég keres belföldi és nemzetközi piacon való növekedéshez vezető értékesítőt.

2009-ben alapított családi vállalkozás, amely a Grundfos szivattyúk kereskedelmi és szervizpartnere, a Tecma, Thetford, Sanipump darálós WC szivattyúk forgalmazói valamint a Telcomest szennyvíz, esővíz, ivóvíz tartály termékek forgalmazói.

Az elvégzendő munka leírása:

Grundfos lakossági és ipari szivattyúk, Thetford-Tecma RV/ Motorhome termékek, Sanipump darálós WC-k és Telcomest tartályok (szennyvíz aknák, szeparátorok, esővízgyűjtők és ivóvíztartályok) Magyarországi és környező országokba való értékesítésének felfuttatására és koordinálására kereskedelmi vezetőt keres családi vállalkozás.

A fenti feladatokat eddig az ügyvezető látta el, viszont a cég már túlnőtte azt a méretet, hogy képes legyen ezt a feladatkört is ellátni.

A feladatok súlyozva:

1.

A Grundfos energia mentési programjának keretében, energiahatékony, állandó üzemű ipari szivattyúk értékesítése, külön projektekben, magas jutalék mellett. Ez a nagy épületek, irodaházak, szállodák, közintézmények, társasházak stb üzemeltetőinek felkutatása, a pontos információk begyűjtése a szivattyú listákról és a szerződött energia árakról.

A szivattyúk felmérését díjmentesen a műszaki kollégák elvégzik.

A begyűjtött információk alapján a műszaki háttérosztály ki tud dolgozni az új szivattyúkkal egy energia megtakarítási tanúsítványt, ami alapján jól számolható a megtérülés és jó arányban értékesíteni lehet a nagy értékű szivattyú csomagokat. Átlagos adat kb 50e Eurós beruházás, 2 éves megtérülés mellett.

2.

A Telcomest tartályok esetén a meglévő és új kereskedelmi partnereknek a termékcsoport kiajánlása valamint projekt információs rendszereken keresztül új zöldmezős beruházások felkutatása, ahol igény merülhet fel nagy méretű szennyvíz és esővíz gyűjtő tartályokra és átemelő rendszerekre.

3.

A Tecma és Sanipump darálós WC szivattyúk értékesítésénél a feladatok közé tartozik a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, boltlátogatások, egyedi akciók és oktatások időpontjainak egyeztetése és leginkább a környező országokban új partnerek felkutatása az épületgépész nagykereskedők között. ( az időrabló oktatásokat, boltlátogatások elvégzi más kolléga)

Amit kínálni tudunk:

A nem multi, sokkal inkább családias légkör és szemlélet - ez kinek előny kinek hátrány

Versenyképes bérezés, de mindenképpen eredményorientáltan, magas jutalék mellett.

Amit elvárunk:

Az elvégzendő feladathoz tartozó végzettségek kevésbé fontosak számunkra, mint az ehhez szükséges készségek, a területen szerzett tapasztalat és az átlátható, eredményes munkavégzés.

Nem szükséges naponta bejárni, otthonról is végezhető, viszont szükséges a folyamatos napi és heti összesítő jelentés valamint heti több megbeszélés is az ügyvezetővel!

Munkabér

  • nettó  500 000 - 1 500 000  Ft  / hó
Budapest