Értékesítést támogató munkatárs (Mezőkövesd)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítést támogató munkatárs

Leírás

Nemzetközi hátterű autóipari beszállító partnerünk részére kollégát keresünk Értékesítést támogató munkatárs pozícióba.

Feladatok

  • Támogatás biztosítása a Key Account Manager számára az értékesítéssel kapcsolatos funkciókhoz.
  • Segítségnyújtás az ügyfélszolgálati csapatnak új ügyfélprogramok elindításában, valamint a jelenlegi üzlet és kapcsolat támogatásában.
  • Segítségnyújtás az Key Account Manager számára az ügyfél általános szerződési feltételeinek vagy záradékainak áttekintésével, és visszajelzéssel.
  • Támogatás a folyamatok dokumentálásához, a folyamatok fejlesztéséhez és egyéb projektekhez.
  • Szoros munkakapcsolat kialakítása és fenntartása az ügyfelekkel, a közvetlen belső csapattagokkal (azaz kulcsfontosságú ügyfélmenedzserekkel, mérnökökkel, programmenedzserekkel) és más támogató belső csoportokkal (pl. árképzés, becslés, hitel, IT, gyártás, szabványok, garancia és üzemi személyzet).
  • Szükség szerint új termékkibocsátások kezdeményezése.
  • Gyártóüzemeinkkel való kommunikáció az árváltozásokról.
  • Szerződések áttekintése, áttanulmányozása.
  • A termék gyártási élettartamának nyomon követése.
  • Áreltérések elszámolása a pénzügyi osztállyal együttműködve és kapcsolódó belső terhelési, valamint jóváírási számlák kiállítása.
  • Ügyfélportálok karbantartása és megfelelő használata a gyárak vevői elégedettségének támogatása érdekében.
  • Aktív részvétel az éves üzleti tervezési folyamatban (értékesítési terv készítése).
  • Szoros együttműködés a pénzügyi részleggel.

Elvárások
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 év értékesítési tapasztalat
  • Üzleti adminisztrációs tapasztalat
  • Kiváló szervezési, írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Prezentációs és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó MS-Office/SAP ismeretek
  • Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Karrierlehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye

Mezőkövesd

Mezőkövesd