Értékesítő (Budapest)

Magyarország vezető paróka és Fodrászcikk kereskedése keres új kollégát !

Légy a Hair-Club csapatának tagja!

Magyarország vezető parókakereskedése keres új kollégát nagykereskedelmi részlegére.

A Hair-Club magas minőségű parókákat biztosít viszonteladóknak, színházaknak, filmes produkcióknak, és egyéb művészeti projekteknek.

Feladatok:

Feladatod nem csupán a termékek eladása, hanem a szakmai tanácsadás, és hosszú távú partnerkapcsolatok építése.

  • Fodrászcikk kereskedőink szakértői kiszolgálása, termékeink ismerete, ajánlása.
  • Kapcsolattartás, együttműködés színházakkal, filmes szakemberekkel, és jelmeztervezőkkel.
  • Készletgazdálkodás, áruátvétel, valamint rendelések feldolgozása, adminisztrációja.

Elvárások:

  • Minimum 5 év munkatapasztalat aktív értékesítői munkakörben.
  • Számlázó programok magabiztos használata.
  • Excel és egyéb táblázatkezelő programok biztos kezelése.
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság, és erős szakmai elkötelezettség.
  • Proaktív hozzáállás, és kezdeményezőkészség
  • Angol nyelvtudás középszinten
  • Fodrász tudás előny

Munkavégzés helye: Budapest, 1095 Soroksári út 150.

Amit kínálunk:

Barátságos, támogató légkör: Egy összeszokott, 10 fős csapat tagjaként dolgozhatsz, ahol segítjük egymást a mindennapi feladatokban.

Szakmai fejlődési lehetőség: Támogatjuk szakmai képzéseken való részvételedet, hogy folyamatosan fejlődhess és naprakész maradj a szakmában.

Versenyképes juttatások: Korrekt fizetés, hosszú távú karrierlehetőség.

Kiegyensúlyozott munkaidő: Hétvégi munka nincs, így biztosítjuk a munka, és a magánélet közötti egészséges egyensúlyt.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy szakmailag elismert és folyamatosan fejlődő csapatban, várjuk fényképes önéletrajzodat

Munkabér

  • nettó  360 - 400  Ft  / hó
Budapest