ÉRTÉKESÍTŐ (Heves megye)

ÉRTÉKESÍTŐ

Dinamikus fejlődés alatt álló gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ (16-2281) pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő vevői portfolió kezelése,
  • Árlisták folyamatos naprakészen tartása,
  • Bejövő megrendelések kezelése,
  • Szállítások folyamatos monitorozása,
  • Kereskedelmi árajánlatok nyomon követése,
  • Vevőktől érkező reklamációk felvétele,
  • Ügyféltalálkozók megszervezése,
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • Aktív német nyelvtudás,
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Válsághelyzetben is stabil, biztos háttér,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Telekocsis rendszer,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Heves megye