Értékesítő (Budapest)

Értékesítő munkatársat keresünk!

Szakmai tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat keresünk a III. kerületi exkluzív burkolatok és szaniterek értékesítésével foglalkozó bemutatótermünkbe.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása személyesen és e-mailben
  • Vevői rendelések és árajánlatok megírása
  • számlázó program kezelése
  • banki utalások teljesítése
  • Megrendelőkkel folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailben.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Vevőorientáltság
  • Elkötelezettség az értékesítés iránt
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Jókedv, pozitív szemlélet
  • Folyamatos fejlődésre képes és erre is törekszik
  • Saját magára és környezetére igényes

Amit kínálunk

  • Fix havi alapbér + teljesítményfüggő juttatás
  • Multinacionális környezet , stabil háttér
  • Lendületes, exkluzív munkahelyi légkör
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

III. kerület

Küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva

Budapest