Értékesítő (Ebes) (Debrecen)

Építőanyag gyártó üzem áruforgalmi irodájába értékesítő, ügyintéző munkatársat keresünk.

Értékesítő

Feladatok

  • Ügyfél és partnerekkel való kapcsolattartás, megrendelések, számlák-szállítólevelek kezelése, rendszerezése. Kimenő és bejövő áruk ellenőrzése.
  • Könyvelési anyag előkészítése.
  • Munkaügyi és munkavédelmi feladatok ellátása.
  • Banki ügyintézés.
  • Számítógép ismeret, Excel táblázat és számlázó program használata.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • 3-5 év vezetői gyakorlat Értékesítői tapasztalattal.
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • angol-német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség

Bérezés

  • 230.000-300.000 Ft + jutalék
  • Bejárási költség biztosítása

Fényképes Önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Debrecen