Értékesítő (Komló)

Telekommunikációval foglalkozó, multinacionális partnerünk termékeinek értékesítésére, ügyfélszolgálati irodába keresünk

Értékesítési

munkatársat.

Feladatok

  • Az ügyfélszolgálatra érkező ügyfélkontaktok és ügyféligények hatékony, gyors, minőségi teljesítése,
  • értékesítési, ügyfélszolgálati, pénzkezelési és ügyfélmegtartói munkavégzés folytatása.
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Szerződéskötés
  • Szerződésmódosítások
  • Befizetése kezelése

Elvárások

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiemelkedően jó kommunikációs képesség
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Értékesítési tapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő

  • teljes munkaidős (H-P napi 8 munkaóra, eltolt munkakezdéssel)
  • Munkakezdés: 2020 január

Munkavégzés helye

Komló

Küldje el szakmai fényképes önéletrajzát, fizetési igénye feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Komló