ÉRTÉKESÍTŐ (Heves vármegye)

A hirdetés már lejárt!

ÉRTÉKESÍTŐ

Dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Feladatok/ Responsibilities:

  • Meglévő vevői portfólió kezelése,
  • Árlisták folyamatos naprakészen tartása,
  • Bejövő megrendelések kezelése,
  • Szállítások folyamatos monitorozása,
  • Kereskedelmi árajánlatok nyomonkövetése,
  • Vevőktől érkező reklamációk felvétele,
  • Ügyféltalálkozók megszervezése,
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások/ Requirements:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Előny a német nyelvtudás, vagy ennek fejlesztésére való hajlandóság.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers :

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Válsághelyzetben is stabil, biztos háttér,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Telekocsis rendszer,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőségi.