ÉRTÉKESÍTŐ (Budapest)

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó cégcsoport értékesítőt keres!

A hirdetés már lejárt!

22.KERÜLET – BUDAFOK-BUDATÉTÉNY

Értékesítő

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó cégcsoport leányvállalata értékesítő munkatársat keres alábbi feltételek szerint:

FELADATOK:

  • Új lakossági ügyfelek szerzése
  • Árajánlatok, szerződéstervezetek elkészítése
  • Megrendelések fogadása, Kitűzött tervek/célok elérése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, after sales tevékenység
  • Napelemes projektek nyomon követése és szervezése
  • Kapcsolattartás, határidők betartatása
  • Adminisztratív háttérmunkák
  • Helyszíni felmérés elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Értékesítői attitűd, felelősségvállalás
  • 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, talpraesett személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Idegennyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Céges laptop, telefon

Munkavégzés helye: 22. kerület.

Budapest