Értékesítő mérnök (Magyarország)

Értékesítő mérnök

Leírás

Feladatok

  • Forgácsoló szerszámgépek értékesítése országosan
  • Új vevők felkutatása és a -már meglévő ügyfeleinkkel történő kapcsolat ápolása
  • Kapcsolattartás a belső részlegekkel
  • Kapcsolattartás a gyárak termék divízióival
  • Kereskedelmi ajánlatok készítése

Elvárások

  • mérnök vagy technikusi műszaki végzettség vagy kereskedelmi végzettség de műszaki termékek iránti fogékonysággal
  • CNC forgácsolási alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfél orientált hozzáállás
  • Angol minimum társalgási szintű tudás mind irásban mind szóban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, Microsoft Dynamics ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • sok utazás Magyarország területén
  • többnapos távollét tolerálása , külföldi gyárlátogatásokon való részvétel

Munkavégzés helye

Magyarország