Értékesítő mérnök / Business Development (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Értékesítő mérnök / Business Development

Feladatok

  • Értékesítési stratégiában való aktív részvétel;
  • Üzletfejlesztés, potenciális ügyfelek felkutatása a piacon;
  • Szerződések előkészítése, megkötése;
  • Ügyfél kapcsolattartás, elégedettség növelése;
  • Vevői látogatásokon, konferenciákon, kiállításokon való részvétel;
  • Termékvonal népszerűsítse (szabályozás technika);
  • KPI-ok fejlesztése.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség: villamosmérnök, automatizálási mérnök, gépészmérnök, vegyészmérnök;
  • Legalább 3 éves mérnök értékesítői tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • Legyen önmotivált, eredményorientált értékesítő;
  • Legyen csapatjátékos, aki hajlandó együttműködni más értékesítőkkel a régióban és világszerte;
  • Tárgyalási angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati gépjármű
  • Multinacionális vállalat környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • SZakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest