Esetmenedzser (Pomáz)

A hirdetés már lejárt!

Az ” URBS PRO PATIENTE” Közhasznú Nonprofit Kft. Pszichiátriai otthona (SARA Otthon) felvételt hirdet főállású esetmenedzseri munkakör betöltésére.

Esetmenedzser

Munkakör célja:

A személyes gondoskodásba integrált kliensek rehabilitációjának, ápolásának esetmenedzselése, a pszichiátriai – addiktológiai okú képességzavarban szenvedő ellátott szociális esetkezelése, rehabilitációja.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, az 1/2000. (I.7.) SZCSM 3. sz. melléklet terápiás munkatárs munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés
  • Pszichiátriai betegek ellátásában szerzett releváns szakmai tapasztalat (min.1-3 év)
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezőképesség
  • Pontosság, határidő betartása
  • Problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség
  • Megbízhatóság, empátia, precizitás, kreativitás

Amit kínálunk:

  • családias, támogató környezet
  • szakirányú tanulmányok támogatása
  • kihívást jelentő feladatok
  • igényes munkakörnyezet
  • munkába járás támogatása, munkaruha, ágazati pótlék, munkahelyi (pszichiátriai) pótlék.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló okiratok másolata, erkölcsi bizonyítvány
  • COVID – 19 védőoltás meglétéről igazolás
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléshez hozzájárul.

Munkavégzés helye: Pomáz – Kiskovácsi, SARA Otthon

Pomáz