Esztergályos és marós állás Szegeden egy műszakban! (Szeged)

Esztergályos és marós állás Szegeden egy műszakban!

Leírás

Szegedi gyártó partnerünk részére ESZTERGÁLYOS ÉS MARÓS munkatársat keresünk 1 műszakba!

Feladatok

  • Egyedi alkatrész gyártásához kapcsolódó feladatok ellátása rajzdokumentáció alapján,
  • hagyományos egyetemes- és szerszám marógépen, vagy hagyományos egyetemes esztergagépen történő munkavégzés.

Elvárások
  • Releváns gyakorlati tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk
  • 1 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig 7:00-15:30),
  • azonnali belépési lehetőség,
  • megbízható, stabil munkahely,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • támogató munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Szeged, Fonógyári út

Szeged