Ethical Hacker (Budapest)

Ethical Hacker

Partnerünk Magyarország piacvezető információbiztonsággal foglalkozó vállalata, egyike a legdinamikusabban fejlődő Közép-európai technológiai cégeknek. Teljes körű tanácsadási és üzemeltetési szolgáltatást nyújtanak partnereinek, többek között biztonsági üzemeltetési, biztonsági rendszerintegrációs szolgáltatások, penetrációs tesztelés, szabályzatkészítési szolgáltatások, audit szolgáltatások terén.

Jelenleg 4 fős Red Team-jükbe keresik tapasztalt Etikus Hacker munkatársukat.

Feladatok

  • Webalkalmazások penetrációs tesztelésének csapatszintű lebonyolítása ügyfeleik számára
  • Hálózati/infrastruktúra sérülékenységvizsgálatok kivitelezése
  • Mobil és vastagkliens alkalmazások biztonsági tesztelése, forráskód-elemzés
  • Social Engineering vizsgálatok lefolytatása
  • Eredmények dokumentálása, prezentálása
  • Junior munkatársak szakmai mentorálása

Elvárások

  • Üzemeltetői (Linux/Windows) vagy fejlesztői háttér
  • 3+ év szakmai környezetben szerzett hacker/pentester tapasztalat, kapcsolódó szoftverek, tool-ok mély ismerete, pl.: Burp, ZAP, MSF,
  • Gobuster mitmproxy
  • Nemzetközi módszertanok ismerete és alkalmazása (pl. OWASP, PTES, CIS)
  • Tanácsadói szemléletmód
  • Angol nyelv ismerete, szakmai dokumentum írás, olvasás szinten
  • Előny: Android és iOS alkalmazások biztonsági tesztjében szerzett tapasztalat
  • Védelmi megoldások ismerete (antivírus, IPS/IDS/SIEM/SOAR, MDM)

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai és egyéni fejlődési lehetőség Impozáns, kiterjedt ügyfélkör -> változatos pentestek, dinamikus szakmai kihívásokat biztosító környezetben
  • Technológia szabadság, a szolgáltatói oldal változatossága
  • Jó hangulatú csapat egy modern és szuper kilátással rendelkező irodában

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest