Étteremvezető (Debrecen)

Étteremvezető

Feladatok

  • Étterem napi működésének biztosítása
  • Minőségi vendégélmény biztosítása
  • Rendezvények lebonyolítása
  • Aktív részvétel a vendégek minél magasabb színvonalú kiszolgálásában
  • A személyzet munkájának koordinálása, beosztások írása
  • Kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • A beszállítókkal folyamatos kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, elemzések készítése
  • Vendégpanaszok kezelése

Elvárások

  • Vendéglátásban, étterem vezetésben szerzett 5-10 év tapasztalat – I. osztályú munka
  • Vendégközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalóképes, magas kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, magas munkabírás
  • Kiemelkedően elhivatott, ambiciózus személyiség
  • Angol nyelv társalgási szint

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Utazási támogatás
  • Azonnali munkakezdés
  • Egyéb juttatások

Fényképes Önéletrajzzal, bérigénnyel, referenciákkal megjelölve, a "Jelentkeezm az állásra" gombra kattintva.

Debrecen