Éttermi üzletvezető / manager (Budapest)

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Éttermi üzletvezető / manager

Elvárások:

Tapasztalattal rendelkező Üzletvezető vagy?, A lehetőségek tárháza nálunk határtalan 20 éve működő több étteremmel rendelkező étteremláncunk keres üzletvezető kollégákat. , Az évek során több Super Brands díjat is bezsebeltünk. , , Elvárások:, Üzletvezetőként szerzett többéves szakmai tapasztalat, felszolgálásban/pultban való jártasság, irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat, kommunikációképes angol nyelvtudás, megoldásközpontú szemlélet, jó kommunikációs készség, pontosság, megbízhatóság, vendégcentrikus hozzáállás

Feladatok:

Az étterem önálló irányítása (áru megrendelése, a kollégák munkaidő-beosztása, az üzlet sikerességének megalapozása és fenntartása), Irodai adminisztráció elvégzése, Napi munka irányítása, Árurendelés, Panaszok kezelése

Amit kínálunk:

Havi 15-16 nap , Bejelentett munka, Stabil vállalati háttér, Napi háromszori ingyenes étkezés, Fejlődési lehetőség, Hónap dolgozója és törzsgárda program, Korrekt vezetőség, , Bérezés egyéni megállapodás szerint történik.

Budapest