Expert operátor (Miskolc)

Expert operátor

Feladatok

  • Tapasztalt operátor kollégákat keresünk, kiemelt bérezéssel!

Követelmények

  • legalább befejezett 8 általános iskolai végzettség,
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • többműszakos munkarend vállalása (Kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban)
  • jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés tömegközlekedési eszközökre miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
  • modern és innovatív technológia,
  • tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség (akár 4 hónap után!)
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • belső állományos munkaviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Borsod megyében számos településről céges busszal megoldott a bejárás. Ahonnan nem, onnan 100%-os bejárási támogatás jár tömegközlekedési eszközre.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc