Export Értékesítési Koordinátor (Esztergom)

A Magyar Suzuki Zrt. munkatársat keres Esztergomi telephelyére az alábbi pozícióba:

Export Értékesítési Koordinátor

Főbb feladatok

  • Rövid, közép és hosszú távú értékesítési tervek végrehajtása, nyomon követése
  • Értékesítési rendszer teljeskörű ismerete, értékesítési akciótervek végrehajtása, nyomon követése
  • Kereskedőkkel való kapcsolattartás, tevékenységük és piaci folyamataik, kampányaik folyamatos figyelemmel kísérése
  • Piac- és termékinformációk gyűjtése márkakereskedőktől és egyéb csatornákon keresztül
  • Új márkakereskedői szerződések előkészítése, a szerződéskötés folyamatának támogatása
  • Piaci információk gyűjtése, értékelése
  • Speciális szállítások kezelése, értékesítés adatbázis karbantartása
  • Rendszeres értékesítési összefoglalók készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, protaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből (Budapestről is!)
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!
Esztergom