EXPORT ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER (Budapest)

Cégünk, a Pro Patria Electronics Kft. saját fejlesztésű radarjai és kamerái nemzetközi piacokon való értékesítéséhez és üzletfejlesztéséhez keres

EXPORT ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER

munkakörbe új kollegát.

Feladatok

  • Új export értékesítési piacok felkutatása, új illetve meglévő export partnerekkel hosszú távú kapcsolat kialakítása;
  • Üzletfejlesztés támogatása, vállalati brand képviselete nemzetközi szinten;
  • Nemzetközi kiállítások szervezésben való közreműködése és azokon való részvétel (évi 4-5 alkalom);
  • Vevő és partnerlátogatások, prezentációk tartása nemzetközi szinten;
  • Üzleti tárgyalások, termékbemutató események lebonyolítása;
  • Szoros együttműködés a project managerekkel és egyéb társosztályokkal;
  • Közreműködés a marketing anyagok fejlesztésében.

Elvárások

  • Minimum 3 éves exportértékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség;
  • Csapatmunkára való hajlandóság;
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban írásban egyaránt használni kell);
  • Microsoft Office magabiztos használata;
  • Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség;
  • Önállóság, proaktivitás, ügyfélközpontúság;
  • Kreativitás, eredményorientált szemléletmód;
  • Irodai munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (külföldön);
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Releváns iparági tapasztalat és kapcsolatrendszer;
  • Kormányzati projektekben szerzett tapasztalat;
  • Műszaki végzettség;
  • Második nyelvként francia nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívás, nyitottság az új és kreatív ötletekre
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet a IX. kerületi Lurdy Ház irodaház részében
  • Évi bruttó 400.000,- Ft cafeteria
  • Magánegészségügyi szolgáltatást nyújtó Medicover kártya
  • AYCM kártya
  • 40 év alattiaknak 28 nap szabadság
  • Parkolási lehetőség (autósok és kerékpárral érkezők számára egyaránt)
  • Családias jelleg

Budapest