Export értékesítő (Tiszaalpár)

A MATIC Kft. Kereskedelmi osztályára munkatársat keres

Export értékesítő

pozícióra.

Feladatok

  • német nyelvterületről érkező partnerekkel való kapcsolattartás
  • német nyelvű tárgyalásokon való részvétel
  • EKAER ügyintézés
  • belföldi- és külföldi szállítások szervezése

Elvárások

  • német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • minimum középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű Office használat
  • ERP rendszerben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • rugalmasság
  • fémmegmunkálási, technológiai folyamatok ismerete
  • gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • munkába járás támogatása
  • modern, tiszta munkakörnyezet
  • folyamatos képzés és további tanulási lehetőségek

Munkavégzés helye

Tiszaalpár

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy a Matic Kft-nél leadott önéletrajzzal (Tiszaalpár, Alkotmány u. 7.).
Fényképes önéletrajzát megköszönjük!

Tiszaalpár