Export értékesítő (Herend)

        A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává

        vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán,

        mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus

                                    megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

Export értékesítő

Feladatok

  • A külföldi piacok feltérképezése, új üzleti lehetőségek feltárása
  • A piaci igények, változások, trendek folyamatos figyelése, tudatos piacformálás
  • Új kereskedelmi partnerek és értékesítési csatornák felkutatása
  • Proaktív kereskedelmi, üzletkötői munka
  • Az ügyfelekkel stabil és kölcsönösen előnyös kereskedelmi kapcsolatok kiépítése
  • Meglévő kereskedelmi kapcsolatok fenntartása, ápolása
  • Az ország specifikus marketing és értékesítési tervek végrehajtása
  • Export árbevétel növelése
  • A Manufaktúra és a luxus porcelán képviselete
  • Rendelések, termékfejlesztési igények nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú angol és magyar nyelvtudás alap elvárás, emellett előnyt jelent egyéb nyelvek ismerete
  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek
  • Kiváló problémamegoldó-, és tárgyaló képesség
  • Elengedhetetlen a kritikus és elemző gondolkodásmód
  • Luxus porcelán/ luxus termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete
  • Érvényes ’B ’ kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • A napi rutin mellett változatos és kihívást jelentő feladataid is lesznek!
  • Egy támogató és összetartó csapat tagja lehetsz, melyben önállóan is ki tudod bontakoztatni kreativitásod!
  • Teljes munkaidős foglalkoztatással, kötetlen munkaidőbe keressük az új kollégát.
  • Családbarát munkahely vagyunk.
  • Meleg étkezési juttatásunk keretében havonta 12 500 Ft-os értékben étkezhetsz itt helyben, az éttermünkben, ahol kedvezményes árban, széles választékban várnak a kollégák finom ételekkel.
  • Munkába járásod a környező falvakból, városokból remek buszjáratok könnyítik, bérleted 86 %-kát támogatjuk, és a szabadidőd védelme érdekében minden hónapban ezt mi megvásároljuk, és eljuttatjuk neked.
  • Autóval való közlekedés esetén 15 Ft-tal tudjuk segíteni üzemanyagköltséged kilométerenként, és egy hatalmas, ingyenes, könnyen megközelíthető parkoló áll minden kollégánk rendelkezésére.
  • Munkakörülményeink kiválóak, szép, tiszta, barátságos környezetben dolgozhatsz.
  • Munkaügyi kapcsolataink rendezettek, nálunk minden munkában töltött perced elszámolásra kerül, minden kollégánkat a Munka Törvénykönyvének megfelelően, a munkajogi szabályok teljes körű betartásával foglalkoztatunk.

Munkavégzés helye

  • 8440 Herend, Kossuth Lajos utca 140.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb megnyomásával küldheted el.

Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük. Bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.

Herend