Export ügyintéző asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Export ügyintéző asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a külföldi partneri körrel (e-mail, telefon – angol nyelven)
  • Készletfigyelés, megrendelések nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
  • Megrendelések teljeskörű menedzselése, számlázás, fuvarszervezés
  • Új partnerek számára tájékoztatás nyújtás
  • Külső partnerekkel, szállítmányozókkal való napi kapcsolattartás
  • Nagykereskedéssel, raktárral, készletgazdálkodással, egyéb kapcsolódó tárosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés
  • Kapcsolódó adatrögzítés, általános adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Érettségi
  • Angol nyelv aktív középfokú szintű ismerete, élő, kommunikáció-képes nyelvtudás
  • MS Office gyakorlott felhasználó szint (excel táblázatkezelés funkciók ismerete)
  • Precizitás, körültekintő munkavégzés
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Tanulási készség, nyitottság az új ismeretekre
  • Megoldáskereső szemlélet
  • Csapatjátékos hozzáállás, együttműködés a munkatársakkal

Előnyök

  • Erős táblázatkezelői rutin (függvények, képletek, beágyazások stb alkalmazása)
  • OKJ-s szakirányú végzettség
  • Nagykereskedelmi cégnél szerzett hasonló munkatapasztalat
  • Német vagy más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • 6 vagy 8 órás hosszú távú foglalkoztatás, alkalmazotti viszony
  • Teljeskörű betanítás, folyamatos vezetői támogatás
  • Nyelvtudásának gyakorlása, élőn tartása
  • Biztosan tervezhető, elismerést tükröző bérezés (bércsomag: fix alapbér+negyedéves mozgóbér)
  • Választható egészségbiztosítási csomag
  • Stabil vevőkör, kiforrott folyamatok, szezontól függő munkaterhelés, nyugodtabb és pörgősebb időszakok egyaránt
  • Hazai és külföldi szakkiállításokon részvétel
  • Összeszokott csapat, jó légkör
  • Dolgozói kedvezmények, vállalati üdülési lehetőség, közösségi programok

Leírás

Partnerünk a hazai és Kelet-Európai horgászok körében ismert horgászfelszerelést gyártó és forgalmazó magyar vállalkozás. 1992 óta Magyarországon már közel 100 főre nőtt csapatuk, ahova most hívjuk Önt is. Fő értékük munkatársaik tudása, közös munka által elért sikereik - ami által hosszú távon motiváló munkalehetőséget kínálhatnak csapatukban.

Külföldi megrendeléseik színvonalas kiszolgálását biztosító export csoportukba keresünk munkatársat

EXPORT ÜGYINTÉZŐ ASSZISZTENS (6-8 órában) Bp. XX.ker.

Ha Ön külkereskedelmi területen képzeli el jövőjét, hosszú távon színvonalas és változatos munkát keres, küldje el jelentkezését!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest, XX. kerület

Budapest