Ezermester, gondnok, betanított karbantartó nyugdíjas munka - Csömör (WHC07798) (Csömör)

Ezermester, gondnok, betanított karbantartó nyugdíjas munka - Csömör (WHC07798)

Partnerünk Csömöri gyáregységébe keresünk ezermester, gondnok, betanított karbantartó munkatársat ipari területre.

Feladatok:

  • A karbantartási csapat munkájának aktív és teljes körű támogatása
  • Általános mechanikus karbantartási feladatok, ellenőrzések
  • Fűtés/hűtési rendszerek szerelésében segédkezés
  • Víz és csatornarendszerek karbantartása

Elvárások:

  • Tapasztalat gondnoki vagy betanított karbantartó munkakörben
  • Karbantartási terület ismerete
  • Pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség
  • Alap szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye

Csömör

Csömör