Fa- vagy fémipari munkákra szakmunkás vagy betanított munkás (Magyarország)

Sportszergyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Fa- vagy fémipari munkákra szakmunkás vagy betanított munkás

Elvárások:

  • Fa- vagy fémipari ismeret,
  • Igényes munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Vállalat termékein meghatározott fa vagy fémipari munkák elvégzése,
  • A munkabiztonsági követelmények betartása,
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszútávú munkahely lehetősége