Facility Coordinator (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Facility Coordinator

Leírás

Feladatok

  • Bérelt és saját tulajdonú ingatlanok üzemeltetési feladatainak koordinálása
  • Beruházás projekt management támogatása
  • Társterületekkel (építész-tervező, kivitelező, műszaki ellenőr) való kapcsolattartás
  • Projekt előrehaladási tájékoztatás az anyacég felé
  • Szolgáltatói és bútor tendereztetés, szerződéses feltételek előkészítése
  • Engedélyezési eljárásokban való aktív részvétel, műszaki támogatás
  • Székhely áthelyezés (iroda- és laborköltözés) előkészítése és lebonyolítása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, szakirányú képesítéssel (gépész, villamos)
  • Minimum 3 évnyi releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelősségvállalás, valamint elkötelezettség a munkája iránt
  • Kreativitás, találékonyság, kiemelkedő szervezőkészség
  • Gyakorlati munkától sem idegenkedő hozzáállás

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő munka egy nemzetközi és innovatív vállalatnál
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek
  • Relokációs támogatás

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs