Facility és Project Manager munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Facility és Project Manager munkatársat keresünk

Feladatok

  • Projekt tender koncepciók és árajánlatok kidolgozása, munkaidő 60%-a (releváns tapasztalat elvárás!)
  • Ajánlatokkal, tenderekkel kapcsolatos tárgyalások lefolytatása lehetséges alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Integrált létesítmény üzemeltetési projektek magas színvonalon való operatív irányítása, munkaidő 20%-a
  • Létesítmények biztonságos, energiahatékony és gazdaságos üzemeltetése
  • Alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése
  • Jelentések, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • Szolgáltatások folyamatos fejlesztése
  • Belső adminisztráció, jelentések kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat (tender dokumentációk elkészítésében)
  • Magabiztos tárgyalási szintű német nyelvtudás – a munkavégzéshez elengedhetetlen
  • Microsoft Office programcsomag alapos ismerete (kiemelten Excel)

Előnyök

  • Közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Tenderekhez kapcsolódó komplett dokumentációk elkészítése
  • HSEQ területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Személyiség:

  • Kitűnő tárgyalási készség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, precizítás
  • Csapatban és önállóan is dolgozni tudó képesség
  • Kulturált, magabiztos megjelenés és kommunikáció
  • Döntéshozó készség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati hattér
  • Nemzetközi környezet
  • Családias légkör
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és egyéb juttatások

Leírás

Létesítménygazdálkodással foglalkozó nemzetközi cég Facility & Project Manager munkatársat keres Budapesti munkavégzéssel.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest