Senior Facility Manager (Magyarország)

Partnerünk, nagy múltú, nemzetközi anyavállalatú cég magyarországi leányvállalata, amely jelenleg budapesti ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetését és egyes megbízások esetében kereskedelmi üzemeltetését látja el, számára keresünk Senior Facility Manager kollégát.

Senior Facility Manager

Feladatok

Az új üzemeltetési kolléga fő fókuszában egy szerződés teljeskörű menedzselése, valamint egy junior kolléga mentorálása lesz.

Feladatok részletesen:

  • a vállalat egy meglévő szerződésének teljes körű menedzselése, azon a kiváló szolgáltatási szint biztosítása, a vállalati standardoknak, előírásoknak, szabályoknak, folyamatoknak megfelelően
  • beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása,
  • a szerződés pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése,
  • erőforrásokkal történő gazdálkodás és tervezés
  • tevékenységének fontos eleme az alapszerződés által érintett szolgáltatások kibővítése, azaz pótmegbízások vállalása az adott Megbízótól,
  • ajánlatok és kalkulációk elkészítésében részvétel
  • emellett további 1 üzemeltető kolléga mentoring/coaching keretében megvalósított támogatása, ellenőrzése
  • együttműködés a vállalat más osztályaival
  • feladatai megvalósítása önálló, proaktív módon
  • kitűzött feladatok határidőben történő, költségkereten belüli, elvárt minőségben történő elvégzése és elvégeztetése, akadályoztatás esetén pótintézkedések meghozatala, illetve felettese felé történő jelzése

Követelmények

Az új kollégával szemben támosztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gépészmérnöki, (esetleg hangsúlyos FM tapasztalattal közgazdász végzettség)
  • többéves tapasztalat ingatlanüzemeltetés terén,
  • képesség az üzemeltetés pénzügyi tervezésében és elemzésében való részvételre,
  • erős vezetői attitűd,
  • folyékony, magas szintű, tárgyalóképes angol (és magyar) nyelvtudás,

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • vezetői tapasztalat szerzés, nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye

Budapest