Facility manager (16-2912) (Budapest)

Facility manager (16-2912)

Világhírű FMCG partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat létesítménygazdálkodási rendszerének kiépítése és bevezetése, majd hosszú távú üzemeltetése,
  • A projektek tervezése, ütemezése és koordinálása,
  • Költségvetés felügyelete,
  • Megfelelő vállalkozók és szolgáltatók kiválasztásában való részvétel,
  • Az épületek rendszeres karbantartásának megszervezése,
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Létesítménygazdálkodás területén szerzett tapasztalat,
  • Építő- vagy építészmérnök felsőfokú végzettség,
  • CAFM szoftverek ismerete,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria, bónusz, vállalati gépjármű),
  • Heti 2 nap HO lehetőség,
  • Nemzetközi biztos háttér.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest