Facility Manager (Komárom régió) (Komárom)

(Komárom régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Facility Manager (Komárom régió)

Feladatok

  • Létesítményüzemeltetési osztály irányítása;
  • Létesítményüzemeltetési folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése;
  • Létesítménnyel kapcsolatos tervek, büdzsé, gyártás megtervezése;
  • Változó komplexitású projektek megtervezése és menedzsmentje;
  • Kockázatelemzés, költségcsökkentéssel kapcsolatos stratégiák kidolgozása;
  • Társosztályokkal való együttműködés;
  • Éves beruházások költségeinek megtervezése, kivitelezése;
  • Karbantartási és hibajavítási tevékenységek koordinálása, ellenőrzése;
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás;
  • Egyéni vállalkozókkal, külső cégekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 10 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Vezetésben szerzett tapasztalat;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatás;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Nemzetközi környezet.

Előnyök

  • AutoCAD ismerete.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom