Facility mérnök / Építőmérnök (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi gyártó vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

Facility mérnök / Ingatlan üzemeltető mérnök (építész)

Feladatok

  • Az épületjavítással, karbantartással kapcsolatos feladatok összefogása, alvállalkozókkal kapcsolattartás;
  • Bővítések támogatása;
  • Elsődlegesen a liftek, automatikus és szekcionált ajtók, szennyvíz, eső és lefolyóvíz rendszerek, illetve járdák, utak, burkolatok, kerítések építésének és karbantartásának felügyelete;
  • A külső szolgáltató munkáinak irányítása, támogatása;
  • Kapcsolattartás és rendszeresek egyeztetések a gyárban dolgozó EHS és mérnökségi csapattal;
  • Riportolás a Facility manager részére.

Elvárások

  • Mérnöki diploma, preferált az építész- v. építőmérnök;
  • A fentiek terén szerzett tapasztalat (közmű tervezés v. üzemeltetés, lehetőleg ipari környezetben);
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria és bejárástámogatás.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom