Facility coordinator / Létesítményüzemeltetési koordinátor (Esztergom régió) (Esztergom)

(Esztergom régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő gyártó vállalat részére keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Facility coordinator / Létesítményüzemeltetési koordinátor (Esztergom régió)

Feladatok

  • Épületek teljes körű műszaki üzemeltetése, karbantartása;
  • Az épületek megfelelő állapotának és az egyes berendezések működésének biztosítása (hűtés, fűtés, elszívás, sűrített levegő, vízlágyító…);
  • Szolgáltatások megszervezése;
  • A szerződött karbantartó, szolgáltató cégekkel való folyamatos együttműködés és kommunikáció;
  • Vállalkozói szerződések, megrendelések előkészítése, teljesítések ellenőrzése;
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése;
  • Üzemeltetési hibák gyors és szakszerű elhárítása;
  • Energiamenedzsment.

Elvárások

  • Műszaki főiskolai végzettség (előnyt jelent: (épület)villamos, vagy (épület)gépész mérnöki végzettség);
  • Karbantartási, épület üzemeltetési területen szerzett tapasztalat;
  • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete.

Amit kínálunk

  • Bejárástámogatás, nemzetközi környezet, teljesen új technológia és gépek - azaz fejlődési és tanulási lehetőség.
  • Az angol tanulásának lehetősége.
  • Stabilitás.
  • Lendületes, összetartó csapat.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom