Faipari üzemtakarítás 1 műszakban! (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Faipari üzemtakarítás 1 műszakban!

Leírás

Faipari üzem takarítására keresünk ÜZEMI TAKARÍTÓ munkatársakat 1 MŰSZAKOS munkarendbe SZOMBATHELYI munkavégzéssel.

Feladatok

  • A gyár különböző területeinek és üzemeinek tisztántartása. (udvar, külső és belső üzemrészek egyaránt)
  • Manuális (seprű) és géppel történő takarítás.
  • Megadott üzemrészek tisztántartása.
  • Az észlelt rendellenességek jelzése a felettes felé.
  • Gépek, gépegységes és munkaterület tisztántartása.

Elvárások
  • Jó állóképesség.
  • 8 álltalános iskolai végzettség.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Kiemelt órabér.
  • Fix 1 műszak.
  • Jelenléti és céges bónusz.
  • Munkábajárási támogatás.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Családias munkakörnyezet.
Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely